lv | ru | en | ee

Sigulda | Liepāja | Jūrmala
 


 

 

 

Tarzāna šķēršļu parks

 

Tarzāna šķēršļu parks sastāv no 6 trasēm un vairāk kā 100 dažādiem kokos izvietotiem šķēršļiem, kas atrodas līdz pat 20 metrus virs zemes. Mūsu parka izvietojums Gaujas ielejas nogāzē ļaus izbaudīt lieliskas dabas ainavas.

Interesanti būs gan pašiem mazākajiem, gan pieaugušajiem, jo trases ir pielāgotas dažādām grūtības pakāpēm.

Esiet gatavi piedzīvojumiem – pie mums pa trosi būs jābrauc pat ar velosipēdu un sniega dēli, bet Spēka trase liks kārtīgi pasvīst. Savukārt romantiķiem ir izveidota Tiroliešu trase ar 20 trošu nobraucieniem; garākais no tiem – 220 m.

 

PASAULES ČEMPIONU šķēršļi!

 

Divkārtējā olimpiskā sudraba medaļnieka, pasaules čempiona Martina Dukura skeletons
Sarkanajā trasē

Divkārtējā Olimpiskā čempiona Māra Štromberga BMX velosipēds
Melnajā trasē

 

Trīskārtējo Olimpisko medaļnieku brāļu Šicu kamanas
Spēka trasē

 

 

 

cenas

 

 

3-6 gadi

6-9 gadi

10-17 gadi

18+ gadi
---
8 EUR 10 EUR 17 EUR
7 EUR
--- --- ---

 

 

Lietošanas noteikumus skatīt šeit

Uzticamākā drošības sistēma

Šķēršļu parks ir aprīkots ar jaunākās paaudzes Šveices kompānijas Kanopeo drošības sistēmu, kura nodrošina, ka katrs parka apmeklētājs ir nepārtrauktā sasaistē ar drošības trosi visas konkrētās trases garumā, tas savukārt padarīs drošu visu piedzīvojumu laiku.

Trases

Zaļā trase

Piedzīvojumu trase bērniem ar 17 dažādiem šķēršļiem, kas ved caur pirātu kuģi un meža feju namiņu. Pieaugušajiem šī būs kārtīga iesildīšanās

pirms došanās lielākā augstumā.

Zilā trase

Viegli šķēršļi, kas pacelti līdz 8m virs zemes, ļaus trasi veikt arī bailīgākiem apmeklētājiem. Trases nobeigumā trošu nobrauciens uz „puķu poda”.

Sarkanā trase

„Zalktis” un „sniega dēlis” prasīs koordināciju, bet bez drosmes neielēksi tīklā ar Tarzāna virvi. Šī trase dažus nobiedēs no došanās tālāk.

Melnā trase

Braukt pa trosi ar velosipēdu 14m augstumā būs nebijis un iespaidīgs piedzīvojums. Fiziska slodze un koordinācija būs nepieciešama, lai nokļūtu līdz trases beigām, un pirmie sviedri parādīsies pat visspēcīgāko sejās.

Spēka trase

Nosaukums par sevi pasaka visu - bez spēka pielietošanas neiztikt. Startā jārāpjas augšā pa 10m augstu ’’palmas’’ stumbru. Vai tu to vari?

Tiroliešu trase

Romantiķu un sliņķu trase. 20 garie trošu nobraucieni neliks saspringt muskuļiem, bet ļaus izbaudīt dabu, laižoties no koka uz koku līdz 20 m virs zemes.

Bērnu parks

Paredzēta vismazākajiem dalībniekiem. Vecākiem jāiet līdzi un jāpalīdz piesprādzēt karabīnes, ja nepieciešams. Jautrākais šķērslis – 50m garš nobrauciens pa trosi!

 

Tarzāna Šķēršļu parks foto

Rādīt vairāk...

Copyright © tarzans.lv 2016