lv | ru | en | ee

Sigulda | Liepāja | Jūrmala
 


 

 

 

Kur paēst?

 

Mr. Biskvīts
 

www.mrbiskvits.lv

"Mr.Biskvīts" ir viesmīlīga, mājīga un jestra kafejnīca Siguldā un Turaidā, kur var pavadīt laiku strādājot (pieejams Wi-Fi), lasot rīta avīzi, dienas žurnālu vai vakara grāmatu, iedziļinoties sirsnīgās sarunās vai, gluži vienkārši, baudot sātīgu maltīti un gardu desertu.

Hotel SEGEVOLD restorāns
 
segevold-rest

www.hotelsegevold.lv

Lieliska iespēja nobaudīt dažādus gardus, izsmalcinātus ēdienus un dzērienus.

 

Restorāns GADALAIKI
 
gadalaiki

www.hotelezeri.lv

Mūsu Šefpavārs ir sagatavojis jaunu ēdienkarti Jūsu labsajūtai! Atnāciet un pārliecinieties paši! Mēs gaidām Jūs baudīt un izjust gadalaikus!

 

Restorāns KROPOTKINS Restorāns SIGULDA
 
kropotkins

www.hotelsigulda.lv

Interjers ar vēsturisku noskaņu, klusināta atmosfēra un patīkama apkalpošana ir tie kvalitātes kritēriji, ko restorāna klienti ievēro un novērtē. Restorāna ēdienkartē dominē Eiropas virtuve. Papildus pakalpojumi: florista pakalpojumi, svētku torte, mākslinieki, DJ un muzikanti.

 

Restorāns APARJODS
 
aparjods-rest

www.aparjods.lv

Ekskluzīvā ēkas āriene ar dabīgo koka lubiņu jumtu un mājīgo interjeru rada intrigu par restorāna ēdienkartes piedāvājumu…Tas ir lielisks!

 

Bārs-kafejnīca RITTERS
 
ritters

www.hotelpils.lv

Piedāvājam dažādus interesantus un garšīgus ēdienus. Īpašas ēdienkartes mazajiem apmeklētājiem, draugu kompānijām un ģimenēm, atlaides pensionāriem.

 

Krodziņš LATROZE
 
latroze-krogs

www.latroze.lv

Labāk par krāšņiem vārdiem par krodziņu „Latroze” Jums pastāstīs plašais kvalitatīvu, skaisti noformētu un, galvenais, garšīgo ēdienu klāsts, ko varēsiet šeit nobaudīt! Piedavājam speciālas ēdienkartes grupām, kā arī banketiem!

Copyright © tarzans.lv 2016